Каналізація

каналізаціяПравильно виконана каналізаційна система безаварійно функціонує протягом багатьох років, оскільки в ній немає складних механізмів і пристроїв. Сучасні системи роблять із пластику, завдяки чому вони не схильні до корозії. Питання можуть виникати тільки в разі утворення пробок в системі, при її шумній роботі або відсмоктуванні води із сифонів, а також проникненні з неї неприємних запахів. Ці проблеми не виникають, якщо система виконана з дотриманням певних правил монтажу каналізаційних систем.

 Відповідні ухили і діаметри

 Стоки переміщуються по трубах самопливом, отже, всі каналізаційні труби повинні бути укладені під відповідним ухилом в напрямку від приладу до стічної труби і далі – до зовнішнього резервуару або вуличного колектору. каналізація2Цей ухил може складати 2-15%. Це значить, що на кожному метрі довжини труби різниця між її початком і кінцем повинна становити від 2 до 15см. Дуже важливо правильно вибрати діаметр труб, щоб був можливим вільний протік  стоків, що відводяться – не тільки рідин, але також твердих частинок. Вибір оптимальних діаметрів каналізаційних труб залежно від кількості та виду приєднаних до системи санітарних приладів проводиться відповідно до вимог нормативних документів.

 Діаметри каналізаційних труб, що використовуються для підключення найбільш поширених санітарних приладів:

 · 32-40 мм – рекомендується використовувати для підключення умивальника і біде;

 · 50 мм – рекомендується для підключення мийки або ванни;

 · 85 мм – використовується для підключення декількох приладів або як стояка, якщо до нього не під’єднані унітази;

 · 100 мм – використовують для підключення унітазу, як стояка або відвідної труби.

 При монтажі каналізаційної системи будь-які зміни прокладки труб повинні виконуватися під кутом, що перевищує 90 °. Труби,що під’єднують санітарні прилади до стояків, повинні під’єднюватись до них під кутом не більше 45 °.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>