Конденсат на склі

Утворення конденсату викликають дві обставини: висока вологість в приміщенні і низька температура на поверхні скління. Боротися з ними можна двома способами, а ще краще комбінувати їх:

• знижувати вологість шляхом регулярного провітрювання (використовуючи вентиляційні клапани або відкриваючи стулки);

• підвищувати температуру на поверхні скління (використовуючи опалювальні прилади або змістивши конструкцію в більш теплу зону стіни).

1Утеплення будівельних конструкцій зсередини не вирішить усіх проблем, так як стіна, а також парапет балкона або лоджії знаходяться в зоні холодних температур. Причому при такій схемі утеплення технічно правильно монтувати вікно в зоні утеплювача, а не на «холодному» парапеті або в отворі «холодної» стіни. На практиці ж все роблять навпаки.

Точка роси опиняється в зоні утеплювача, тому встановлене на парапеті вікно буде пітніти. Демонтаж і зсув конструкції углиб приміщення дозволять виправити ситуацію. Що ж стосується теплого балансу і вологості, якщо мова йде про опалювальне приміщення, однокамерного склопакета явно недостатньо. А в неопалюваному необхідна потужна вентиляція, щоб видаляти вологе повітря, що потрапляє на балкон з приміщення.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>