Монтаж сантехніки

 Для зручного користування сантехнічними приладами в санвузлі , все обладнання повинно буди правильно змонтоване і  знаходитись на потрібних висотах. Тільки в тому випадку перебування в цьому приміщенні буде приємним і комфортним. 

Висота установки умивальника і його розміри.

 монтажУмивальник встановлюють на висоті 80-85 см від підлоги на підставці, п’єдесталі, на півп’єдесталі, болтах або кронштейнах. Особливо зручні в експлуатації раковини, вбудовані в стільницю тумби. Вибір розмірів умивальника залежить від відведеного для нього місця. Стандартні габарити раковини – 60 × 50 см. В разі нестачі місця можна встановити, наприклад, кутовий умивальник розміром 40 × 26 см. Зона умивальника з раковиною найчастіше стає основною функціональною групою ванної кімнати, тому її по можливості намагаються виділити за допомогою предметів меблів і оздоблювальних матеріалів.

 Види ванн.

 монтаж2Звична форма ванни – прямокутна. Для чавунних і сталевих виробів найбільш поширені розміри – 150 × 70, 170 × 70 (75,80), 180 × 80 (85) см. Зустрічаються і укорочені ванни – довжиною 105 або 120 см, вони бувають сидячі і прямі. У акрилових виробів діапазон розмірів і форм ширше. Кутові моделі економлять простір, а також дозволяють нетрадиційно розставити предмети в приміщенні. Стандартні розміри кутової ванни – 150 × 150 см. Зручна і практична ванна з боковою і передньою панелями або напівпанелею, які дозволять заховати трубопроводи та іншу технологічну начинку.

 Душові кабіни.

 монтаж3Оптимальне місце для моноблочної або збірної душової кабіни – біля стіни, а краще в кутку. Збірна кабіна складається з дверцят, піддону і душового пристрою. Для економії простору вибирають піддони радіальної (з одним заокругленим кутом) або багатокутної форми (з кутом, скошеним по прямій). Піддони бувають також квадратні і прямокутні. Огородження кабін складаються з стінок і дверцят. За способом відкривання дверцят бувають двохстулкові, розсувні і поворотно-зсувні. З точки зору функціональності та економії площі краще відкатні дверцята, що ковзають уздовж стінки в кабіні. Моноблочная кабіна укомплектована всім необхідним, тому встановлювати її простіше: достатньо підвести до неї воду і під’єднати злив до каналізаційного стояка. Ключова відмінність душових кабін – функціональна комплектація.

 Унітаз і біде.

 монтаж4Унітаз і біде розташовують далеко від дверей на відстані не менше 30 см один від одного. Їх можна відокремити від зон особистої гігієни та водних процедур невисокою перегородкою з гіпсокартону, цегли або склоблоків. Якщо приміщення не дозволяє, замість біде використовують гігієнічний душ або встановлюють компакт, об’єднуючий функції біде і унітазу. Сучасні моделі унітазів кріплять до підлоги і стіни, а зливний бачок встановлюють на корпус або вбудовують в стіну. Комунікації також ховають в стіну.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>