Підвісна сантехніка

  Не підвішують нині хіба що ванни та душові кабіни. Все інше, раковини, унітази і біде, вже давно монтують прихованим способом. Підвісні умивальники мають ту ж ширину, що й звичайні: 100, 60, а також менш 50 см.

 підвісна сантехнікаОсобливість «прихованих» умивальників така, що труби, запірні вентилі і всі підключення заховані за облицюванням, а сифон або прихований повністю, або прикритий напівп’єдесталом. Завдяки звільненому простору стін і підлоги з’являється більше варіантів розміщення меблів і приладів. Зокрема, під деякими моделями можна поставити навіть пральну машину, короб з білизною або етажерку. Як правило, це неглибокі умивальники, в яких злив розташований на задній стінці. Існує також безліч моделей підвісних умивальників, вбудованих в меблі або в стільницю з матеріалів з різним ступенем водостійкості

Підвісні унітази розраховані на навантаження до 400 кг, але значна частина споживачів боїться, що сантехніка, яка не спирається на підлогу, не витримає. Однак виробники гарантують безпеку своєї підвісний продукції, а продавці і споживачі підтверджують її непорушність. Звичайно, за умови правильного монтажу.

підвісна сантехніка2Прихований монтаж дозволяє залишити в полі зору тільки вершину айсберга – сам унітаз. Всі деталі та механізми, а також зливний бачок при установці ховають не просто в стіну або за панель, а ще й в спеціальну протиконденсатну пінопластовую оболонку, що має і звукоізоляційні властивості, в разі вбудованого бачка шум при його наповненні водою і зливі мінімальний.

Підвісні унітази візуально мініатюрніші за  звичайні. Але насправді у них ті ж розміри. Найбільш поширені прилади довжиною від 54 до 60 см (середня проекція). Повним людям, людям з особливими потребами, а також деяким літнім користувачам краще придбавати підвісні унітази із збільшеною проекцією – довжиною близько 70 см. Втім, незалежно від довжини ширина підвісного унітазу складає приблизно 35 см.

Підвісні біде, як правило, кріплять поруч з унітазом і на одній висоті з ним. Але за допомогою системи монтажу цей показник можна відрегулювати по своєму смаку, що дозволить приймати гігієнічні процедури з максимальним комфортом.

Виробники зазвичай пропонують готовий комплект в рамках колекції: підвісну раковину з напівп’єдесталом або без, підвісний унітаз і підвісне біде.

 Монтаж підвісної сантехніки

 Підвісна сантехніка не може існувати сама по собі. Для її монтажу потрібно інсталяційна система, без якої неможливо обійтися. Це спеціальна металева рама, на яку кріплять потрібну кількість сантехнічних виробів.

 підвісна сантехніка3Вона буває призначена як для одиночного, так і для рейкового монтажу, тобто кріплення декількох видів фаянсу. Унітази, біде та умивальники вирівнюють по висоті, а потім монтують систему до підлоги або стіни (можливо, до каркаса на ній). Після цього раму зашивають, як правило гіпсокартоном, і обробляють – фарбують або облицьовують плиткою. Виробники пропонують кілька варіантів інсталяційних систем: для монтажу до капітальних стін і до перегородок.

Найчастіше при установці підвісної сантехніки, зокрема, унітазів, дотримуються наступний порядок дій. Уже готові до монтажу елементи – сталеву раму з ізольованим від конденсаційної вологи бачком – за допомогою арматури і болтів встановлюють в зручному місці ванної кімнати. Конструкція дозволяє надійно закріпити будь-яку сантехніку, а також підключити її до систем водопостачання і каналізації як окремо, так і в комплекті. При необхідності у ванній кімнаті можна швидко змінити планування, причому незалежно від існуючих підключень. Як правило, елементи інсталяційної системи поставляють змонтованими, тому установка відбувається швидко і не вимагає додаткових витрат.

підвісна сантехніка4 Інсталяція з підвісною сантехнікою необов’язково повинна примикати до стіни: якщо дозволяє площа, можна створити сантехнічний острівець посеред ванної. Якщо ж систему вирішили монтувати біля стіни, необов’язково встановлювати її впритул – можна залишити місце для зручної полички. Крім цих є й інші цікаві рішення. Наприклад, умивальник, біде або унітаз можна розмістити в кутку. А можна повісити останні з боків інсталяційної системи, що кріпиться до стіни у вигляді прямокутного виступу.

Монтаж підвісної сантехніки, зазвичай, краще доручити професіоналам, представникам фірми-виробника або компанії-продавця – фахівцям, що володіють необхідним досвідом, які вміють правильно підібрати обладнання, встановити його і обслуговувати надалі. Потрібно також простежити за тим, щоб інструкції виробника були дотримані. В них, як правило, докладно описують етапи монтажу системи. Тільки в разі правильної установки і експлуатації при поломці можна розраховувати на гарантійне обслуговування. Виробники інсталяційних систем гарантують якість і надійність своєї продукції на період від 15 до 35 років.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>