Стабілізатори напруги

Стабілізатори струму (напруги) являють собою пристрої автоматичного типу, призначені для підтримки струму на рівні 220 (380) В під час сильних перепадів в мережі. Стабілізатори використовуються для того, щоб захистити побутову техніку від підвищеної і зниженої напруги в електромережі, короткого замикання і перевантаження мережі.

 стабілізаториТому, щоб уникнути описаних вище проблем, рекомендується купити стабілізатор напруги. Але насамперед необхідно враховувати, для яких завдань ви збираєтеся використовувати це обладнання:

 - В офісних приміщеннях (для запобігання поломки оргтехніки і втрати важливої електронної документації через перепад напруги);

 - В побуті (для стабільності роботи електроприладів);

 - На виробництві (щоб виключити можливість аварій, викликаних збоями електроустаткування).

 Можна виділити п’ять основних технічних характеристик, які мають стабілізатори струму:

 1. Кількість фаз

 На виробництві застосовуються трифазні стабілізатори 380 В для захисту обладнання, яке потребує стабільного електричному струму. А в побуті для цих цілей використовуються стабілізатори однофазні. І однофазні, і трифазні стабілізатори оберігають виробниче або побутове обладнання від високих стрибків напруги.

 2. Діапазон вхідної напруги

 стабілізатори2Цей показник позначає рівень напруги на вході в стабілізатор. Даний діапазон класифікується на робочий і граничний. Діапазон робочий – це номінальна точність стабілізації. Якщо напруга перевищує граничне значення або зменшується нижче нього, стабілізатор відключає електроприлади, підключені до електромережі і знову підключає їх після вирівнювання струму.

 3.Точність стабілізації

 Цей показник означає рівень напруги на виході за умови його зміни на вході. Він повинен відповідати необхідним параметрам напруги , що використовується електричними приладами.

 4. Потужність

 Загальна максимальна потужність електроприладів, які підключені до стабілізатора напруги. Вибираючи стабілізатор напруги пам’ятайте, що деякі електроприлади при запуску споживають більше енергії, ніж під час роботи, тому потрібно придбати стабілізатор, що має приблизно 12-20 відсотків запасу потужності.

 5.Перегрузочна здатність

 Означає можливість переносити найбільші перевантаження. Чим вищий цей показник, тим надійніше стабілізатор.

 Таким чином, купуючи стабілізатор напруги, потрібно брати до уваги всі описані вище технічні характеристики цього устаткування.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>