Стіна

Стіни – це те, що оточує нас в квартирі. в будинку, в любому приміщенні. ми рідко звертаємо на них увагу, але тільки коли вони зроблені якісно. Коли якість стін неякісна, це одразу кидається в очі. 

Вирівнюючі штукатурки і шпаклівки.

 стіниДля вирівнювання стін, зароблення щілин і стиків призначені вирівнюючі штукатурки. Для цегляних стін використовують цементні, гіпсові і вапняні штукатурки, для бетонних – ті ж, крім гіпсових, але попередньо покривають стіни спеціальним розчином, рідким цементним молоком або пристрілюють дюбелями металеву сітку, на яку наносять обризг цементно-піщаного розчину. Для дерев’яних стін використовують глиняно-цементні, глиняно-гіпсові або вапняно-гіпсові розчини. Щоб штукатурка трималася на деревині, її покривають штукатурною сіткою. Пам’ятайте, що використовуючи гіпсові штукатурки, всі металеві конструкції на стінах треба захистити шаром цементного розчину, нанесеним на металеву сітку. Такий розчин збереже метал, а волога, що вбирається гіпсом з повітря, не проступить на стіні іржею. Щоб отримати ідеальні поверхні стін і стель, після нанесення на них штукатурки використовують шпаклівку. Її наносять поверх ґрунтовки, а після висихання шліфують, роблячи поверхню гладкою, як камінь. Шпаклівку вибирають залежно від застосування: для бетону і штукатурки в сухих приміщеннях підходять гіпсові шпаклівки, а у вологих – цементні.

 Фарбування стін.

стіни2 На підготовлені і заґрунтовані поверхні стін наносять декоративні фарби для внутрішніх робіт, попередньо захистивши двері, вимикачі та розетки спеціальною плівкою. Починають фарбування стін з кутів, використовуючи пелзель, для більш широких площин застосовують малярський валик шириною 18-25 см, надітий на подовжувач. Стелі зазвичай фарбують матовими фарбами, наносячи їх в 2-3 шари і даючи кожному шару висохнути. Скільки ж слоїв наносять на стіни. Для цього використовують водно-дисперсійні фарби, які добре миються. Фарбу краще наносити смугами шириною в 3-4 валика, просуваючись вліво від вікна, до кута.

 Поклейка шпалер.

стіни3 Широкий вибір колекцій шпалер розрахований на різні фінансові можливості і здатний задовольнити будь-які смаки. Шпалери можуть імітувати різні матеріали, приховати дефекти стін і візуально змінити розміри приміщення. Купуючи шпалери, зверніть увагу на номер партії (тризначне число після коду-назви), а також на умовні позначення, нанесені з вивороту матеріалу. Вони розкажуть про структуру шпалер, їх характеристики, способи догляду та наклейки, оскільки клей іноді наносять тільки на шпалери (паперові і вінілові), а іноді тільки на стіну (у разі склошпалер). Клей для шпалер краще купувати не на ринку, а в спеціалізованих магазинах, враховуючи вид шпалер і дотримуючись рекомендації виробника. Не варто використовувати для імпортних шпалер клей вітчизняного виробництва. Він може проступити крізь шпалери і змінити їх колір.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>