Типи дверей

 1  Для маленьких кімнат підійдуть одностулкові розпашні двері, для великих – двостулкові розпашні, а розсувні допоможуть маніпулювати простором і збільшити корисну площу приміщення. Є також двері-гойдалки – вони відкриваються в будь-яку сторону і гарні для дитячих кімнат. Якщо радіус відкривання дверей поглинає простір і без того невеликої кімнати, ставлять двері-гармошку. Всі перераховані моделі можуть бути глухими або заскленими. Вибираючи двері, зверніть увагу на: відкривання (ліве або праве), тип якого визначають по тому, якою рукою зручніше відкривати двері, комплектність (чи додаються коробка, лиштва, завіси, ручки, кріплення), товщину дверної коробки (чи відповідає вона товщині стіни або потрібен розширювач), пази для скла (вони повинні збігатися з шириною скла).

  Матеріал дверей.

234  Двері з масиву роблять з натуральної деревини, яка знаходиться всередині і зовні полотна. Вони естетичні, довговічні, але важкі і дороги. Їм нічим не поступаються шпоновані двері, полотно яких представляє собою цілісний масив, покритий шпоном цінних порід дерева. Ламіновані двері незамінні, якщо потрібно купити недорогі конструкції під колір меблів, стін або встановити їх у приміщенні з підвищеною вологістю. Такі вироби виробляють за каркасною технологією: каркас роблять з склеєних брусків хвойних порід, а вільні стільники заповнюють плитами МДФ або ДСП, обклеюючи конструкцію ламінованою плівкою.5Двері з МДФ естетичні, міцні, надійні, довговічні та екологічно чисті. Ламіновані двері з ДСП імітують за кольором і фактурою безліч оздоблювальних матеріалів. Вони міцні, коштують недорого, але невологостійкі через гігроскопічність матеріалу. Міжкімнатні двері з анодованого або пофарбованого алюмінію і скла відрізняються високими естетичними властивостями. Їх використовують в сучасних інтер’єрах.

 Дверна фурнітура.

  6 Ручки для дверей можуть бути різних видів, форм і розмірів, а також з різних матеріалів і з різними покриттями. За функціональними особливостями дверні ручки ділять на стаціонарні, натискні і ручки-кноби (поворотні). Стаціонарні ручки не взаємодіють із замком, з їх допомогою можна тільки тягнути або штовхати двері. Тому замок повинен мати роликову засувку. Натискна ручка приводить в рух язичок замка, дозволяючи дверям відкриватися і закриватися. Ручки-кноби мають такий самий механізм дії: засувка приводиться в рух поворотом ручки-кульки. Замок, що встановлюється з такими ручками, дозволяє закривати двері без ключа: досить натиснути на кнопку, щоб заблокувати ручку з іншого боку. Але відкривати двері доведеться ключем. Такі моделі годяться для будь-яких приміщень, особливо для санвузлів і ванних кімнат.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>