Венеціанка

Декоративна штукатурка Львів

 Декоративна штукатурка ціна за телефонами:  +38(050)245-58-57.

1Декоративна штукатурка має тисячолітню історію, з часів Стародавнього Риму і Древньої Греції. Через кілька століть з часів Цезаря в 16 сторіччі відомий в ті часи італійський архітектор Андреа Полладаіо (Andrea Palladio) шляхом проб і помилок знову відродив технологію нанесення декоративної штукатурки.

Це було відродження його кар’єри. До наших часів на венеціанських віллах збереглися кімнати з його обробкою. Крок за кроком венеціанська декоративна штукатурка завоювала Венецію і Ломбардію, звідки і прийшло це назва, а в кінці 17 століття всю Європу.

2 Венеціанська штукатурка одна з самих декоративних штукатурок для обробки інтер’єру, після її нанесення кімната стає схожою на твори мистецтва епохи Ренесансу в Італії.

 Зараз венеціанська штукатурка – це рідкісне поєднання органічних компонентів, таких як мармурова, гранітна, кварцова або інша натуральна крихта, з акриловим сполучною речовиною. Являють собою природну по виду і зручну в нанесенні штукатурку. Технологія нанесення декоративної штукатурки легка, матеріали удосконалені – це результат розвитку декоративної штукатурки на початок 21 століття.

Венеціанська штукатурка може наноситься різними методами. Розповімо про один із стандартних способів нанесення такої штукатурки на стіну.

3 Однією з головних умов якісного нанесення даної штукатурки повинна бути, звичайно ж, ідеально рівна суха стіна. При необхідності можна покрити стіни спеціальною глибокою ґрунтовкою, підготовленої під таку штукатурку.

Що ж, приступимо. Рівномірно накладайте штукатурку на край шпателя за допомогою вузького шпателя або ножа. Наносите штукатурку на шпатель з правого боку, якщо ви правша, якщо ж лівша то навпаки. Починайте наносити штукатурку на стіну рівним тонким шаром. Прагнете зробити перший шар як можна дрібніше. Для цього придавлюйте шпатель щільніше до стіни, тримаючи його під кутом в 15-20 градусів. Всі шари повинні бути такими, що просвічуються, товщиною приблизно 1 мм.

4Краще використовуйте шпателі невеликих розмірів, а коли навчитеся наносити штукатурку швидко, то можна буде перейти і на великі. Після того як, нанесли перший шар до його повного висихання потрібно якомога краще розподілити штукатурку, намагайтеся уникати рівних ліній. Це робиться для того, щоб уникнути нерівностей по фактурі і рівних візуальних переходів між мазками. Якщо під першим шаром проглядається біла стіна, не переживайте. Другий і третій шари штукатурки сховають її від нас.

Інший раз, уже після нанесення першого шару можна помітити результат, який відповідає венеціанській штукатурці . Але такі випадки буваю дуже рідко і, напевно, на світлих тонах штукатурки. Зазвичай необхідні ще кілька шарів, щоб добитися ідеального результату.

5

Декоративні штукатурки Львів | Венеціанська штукатурка

До речі про колір штукатурки. Потрібно знати, що при виборі кольору на стіну, що при висиханні штукатурки, вона може змінювати свій колір. В основному виробники вказують на цю особливість їх матеріалу.

Для нанесення другого шару необхідно дочекатися повного висихання першого шару. На це піде щонайменше одна годину, краще почекати години три. Така штукатурка не любить поспіху.

Якщо після висихання на стіні залишилися нерівномірності, їх потрібно буде зішкребти з допомогою маленького шпателя. На цьому етапі ще не можна використовувати для видалення нерівностей наждачний папір, він створить пил, який не припустимий для штукатурки.

6Наносите наступні шари тим самим способом. Шпатель повинен бути чистим. Будь-які тверді крихти можуть створювати подряпини, а це не припустимо на другому і третьому шарі штукатурки. Тримайте поруч з собою відро з теплою водою і періодично мийте шпатель, витираючи його.

Кожен шар повинен добре просохнути і після кожного нанесення необхідно акуратно видаляти фактурні нерівності штукатурки. Кількість шарів визначає який ви хочете бачити свою штукатурка, тобто наскільки глибоке світіння венеціанка буде давати в наслідок. Також на кількість попередніх шарів впливає якість і колір самого матеріалу.

7Заключний шар штукатурки, фактурний шар, наноситься за допомогою більш вузького шпателя, шириною 8-12 см. Дуже своєрідні малюнки виходять при використанні спеціальних шпателів, але це суттєво подовжує час, витрачений на нанесення. Часом майстер витрачає по кілька годин на нанесення одного шару штукатурки на 1 кв. м.

 Наносіть декоративну штукатурку на невеликий ділянка стіни, потроху просуваючись далі й далі. Мазки нанесення повинні в довільних напрямках, але перехрещуючись один з одним. Так званий хаотичний малюнок. Але в той же час мазки повинні бути приблизно однакові за розміром.

8Наступна дія, це полірування попереднього шару, потрібно виконати за допомогою широкого шпателя, поки штукатурка не схопилася. Вирівнювання робиться за допомогою розгладження декоративної штукатурки шпателем довгими поздовжніми рухами. Намагайтеся не сильно тиснути на шпатель, щоб не пошкоджувати попередні шари. Шпатель повинен бути сухим і чистим.

Після висихання останнього шару по ньому необхідно злегка пройтися наждачним папером. Таке легке дряпання призведе до змішування верхніх і нижніх шарів штукатурки. Цей прийом як би додасть глибини венеціанській штукатурці.

9Після шліфування треба ретельно протерти стіну від пилу за допомогою м’якої ганчірки. Після такої процедури на стіні повинен з’явиться довгоочікуваний блиск. Після цього вдруге пополіруйте штукатурку за допомогою сухого і чистого широкого шпателя.

Цю частину полірування необхідно виконувати горизонтальними або вертикальними рухами. Намагайтеся не сильно тиснути на шпатель, щоб не пошкодити штукатурку. Після того як зі стіни повністю вилучений весь пил і штукатурка суха і відполірована можна натирати стіну за допомогою воску. Іноді, необхідно почекати пару тижнів для повного висихання всіх шарів штукатурки. Тут поспішати не варто.

10Віск для декоративної штукатурки – це натуральна речовина, яке покликане захистити штукатурку від вологи і дрібних пошкоджень. До того ж віск для венеціанки дає потенціал додати стінам додатковий блиск і закінчений вигляд.

Дана процедура може виконуватися і за допомогою все того ж шпателя, або за допомогою ганчірки. Віск наноситься на інструмент і втирається в штукатурку. Не рекомендуємо наносити багато воску. Він повинен покривати стіну тонким рівним шаром, без надмірностей у вигляді патьоків або темних плям.

11І так що ж таке? Венеціанська штукатурка – це кропітка робота. Не дарма ціна на роботу в кілька разів, а то й десятків разів дорожче, ніж ціна на матеріали. Але це також і дуже надійне покриття. Після повного висихання, крихта від натурального каменю як би «зростається» один з одним і дає ефект єдиного монолітного покриття.

Коли на дану стіну падає світло, то вона як би світиться, дивуючи своєю «глибиною». Повторимося венеціанська декоративна штукатурка – це неповторний вигляд і неповторна атмосфера в кімнаті, яку передати по фотографіях неможливо. Недарма, методика цього покриття перейшла до нас з часів Стародавнього Риму, минаючи не тільки століття, а й багато тисячоліть.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>