Вибір ділянки під забудову

ДілянкаДілянка становить одне ціле з будинком , в більшості випадків визначаючи його якість і цінність, як нерухомості , а від матеріалу , з якого збудований будинок , залежить трудомісткість і швидкість будівництва , а також орієнтовні будівельні витрати .

 Краща ділянка – це :

 1.Можливість легко підвести інженерні комунікації , особливо пов’язані з енергозабезпеченням (газом і електрикою ) . Решта блага цивілізації легко піддаються автономному рішенню .

2 . Сусідство з однорідним соціальним середовищем , відповідно соціальному статусу забудовника. Це, насамперед полегшить вирішення комунальних питань.

 3.З проїздом з північної сторони або з найбільшою кількістю вільних сторін , він передбачає великий вибір будинків і можливостей їх розміщення.

 4.Невеликий ухил дасть можливість легко відвести з ділянки зайву воду.

 5.Грунти, котрі  мають самі оптимальні властивості (їхній хімічний склад , підземні води , а також відсутність на ділянці небезпечних фізико – геологічних процесів: карстових , зсувних , яроутворення , заболочування і т.д.) Ці відомості дасть геологорозвідка , вони необхідні для вирішення багатьох важливих завдань , в першу чергу пов’язаних з проектуванням будинку: визначенням його місця розташування, розмірів, типу фундаментів .

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>