Ячеїсті бетони

Газо-, піно-і газосилікатний бетони мають одну назву – «пористі». Вони відносяться до класу легких і відрізняються один від одного способом виготовлення і вихідними матеріалами. Пористі бетони – досить молоді, але вже досить популярні будівельні матеріали.

газобетон Газобетон (газоблоки, газобетонні блоки) – це автоклавні піноблоки,  пінобетон, який пройшовши автоклав повністю знаходить свою фортецю і характеристики. Відрізняється газобетон вищими технічними показниками, ніж піноблок, при однаковій щільності і масі.

 Основними компонентами цього матеріалу є алюмінієва пудра, кварцовий пісок і вапно. В результаті маса з безлічі складових заливається в сталеву форму, де відбувається спучування бетонного “​​тіста”, і після первинного затвердіння розрізається сталевими дротами на блоки, плити та панелі. Після цього вироби піддаються загартовуванню парою в автоклаві, де вони набувають необхідну твердість.

 У той же час, газобетон добре підлягає обробці найпростішими інструментами: пиляється, свердлиться, стругається. В нього легко забиваються цвяхи, скоби і т.д.

 Газоблоки (газобетон, газобетонні блоки) – це матеріал з унікальними властивостями. У ньому поєдналися кращі якості двох найдавніших матеріалів: каменю та дерева. Газобетон задовольняє всім вимогам екологів, тому що не містить ніяких шкідливих для здоров’я людини компонентів, а також не виділяє в навколишнє середовище гази і пил. За показниками вогнестійкості і звукоізоляції він займає серед стінових матеріалів лідируючі позиції. Цей матеріал вогнестійкий, міцний, не старіє, крім того, газобетон вологостійкий і не піддається гниттю.За рахунок поглинання і віддачі вологи ячеїстий газобетон підтримує постійну вологість повітря всередині приміщення. А повітряні пухирці, що займають до 80% матеріалу, забезпечують йому високу теплоізоляційну здатність, що сприяє зниженню витрат на опалення на 25-30% і відмови від застосування будь-яких додаткових теплоізоляційних матеріалів. По теплопровідності газобетонні блоки стандартної товщини (300 мм) еквівалентні 580-міліметрової цегляній кладці. Термічний опір пористого бетону в 3 рази вище, ніж з глиняної цегли, і в 8 разів вище, ніж з важкого бетону.

 Пінобетон – це легкий пористий бетон, що отримується в результаті затверднення розчину, що складається з цементу, піску і води, а також піни. Пінобетон створюється шляхом рівномірного розподілу бульбашок повітря по всій масі бетону.

 Пінобетон є майже нестаріючим і практично вічним матеріалом, не схильним до дії часу, не гниє, володіє міцністю каменя. Підвищена міцність на стиснення дозволяє використовувати при будівництві вироби з меншою об’ємною вагою, що ще більш збільшує термічний опір стіни.

 Завдяки високому термічному опору, будівлі з пінобетону здатні акумулювати тепло, що при експлуатації дозволяють знизити витрати на опалення на 20-30%. Пінобетон запобігає значним втратам тепла взимку, не боїться вогкості, дозволяє уникнути дуже високих температур літом і регулювати вологість повітря в кімнаті шляхом вбирання і віддачі вологи, тим самим сприяючи створенню сприятливого мікроклімату (Мікроклімат дерев’яного будинку).

 газобетон 2Невелика щільність, а отже і легкість пінобетону, великі розміри блоків в порівнянні з цеглою дозволяють у кілька разів збільшити швидкість кладки. Легкий в обробці і обробці – прорізати канали і отвори під електропроводку, розетки труби. Простота кладки досягається високою точністю лінійних розмірів.

 Пінобетон володіє відносно високою здатністю до поглинання звуку. В будинках з пористого бетону забезпечуються діючі вимоги по звукоізоляції.

 При експлуатації пінобетон не виділяє токсичних речовин і по своїй екологічності поступається тільки дереву.

 Для порівняння:

 коефіцієнт екологічності ячеїстого бетону – 2;

 дерева – 1;

 цегли – 10;

 керамзитових блоків – 20.

 По своїх екологічних властивостях пінобетон стоїть в одному ряду з дерев’яними конструкціями.

 Завдяки хорошій оброблюваності, можливо виготовити різноманітні форми кутів, арок, пірамід, що додасть Вашому будинку красу і архітектурну виразність. Висока геометрична точність розмірів виробів дозволяє здійснити кладку блоків на клей, уникнути “містків холоду” в стіні і значно зменшити товщину внутрішньої і зовнішньої штукатурки. Це досягається за рахунок використання технологій склеювання пінобетонних блоків!

 Вага пінобетону менше від 10% до 87% порівняно із стандартним важким бетоном. Значне зниження ваги приводить до значної економії на фундаментах. Будівництві стінових блоків з пінобетону дозволяє зводити значні за своїм обсягом конструкції в найкоротші терміни!

 Використання пористих бетонів при будівництві стінових блоків дозволяє максимально заощадити на матеріалах, що скоротить вартість будинку, котеджу або просто будь-якої будови. Стіна з ячеїстого бетону за вартістю в 2-3 рази нижче, ніж стіна з цегли, а за якістю значно вище. Відповідно економічно використовуються транспортні потужності, а точні розміри і рівна поверхня блоків дає значну економію оздоблювальних матеріалів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>